Ramki z powierzchnią Doming – czym się wyróżniają?

podkładki pod tablice rejestracyjne

Nie da się ukryć, że ramki pod rejestracje to podstawowe akcesoria dla większości kierowców. Zapewniają one skuteczną ochronę tablic przed wypadnięciem, a także uszkodzeniem mechanicznym. Często jednak pełnią one także inne funkcje.

Stanowią bowiem doskonałą powierzchnię pod różnego rodzaju materiały promocyjne. Doskonałym na to przykładem są ramki pod tablice z tak zwaną powierzchnią Doming. Technologia ta związana jest z użyciem specjalnie dobranej żywicy, która sprawia, że przygotowany nadruk jest wypukły. Przekłada się to na bardzo atrakcyjny efekt wizualny, zwiększający siłę przekazu.

Co równie istotne, na takiej ramce znaleźć może się zarówno napis, jak i grafika w wersji kolorowej. Jest to świetna wiadomość dla wielu przedsiębiorców. Takie ramki często są używane w reklamie wypożyczalni samochodów, firm przewozowych, a także punktów usługowych.

Podkładki pod tablice rejestracyjne wykonane w ten sposób nie tylko ładnie wyglądają, ale też są bardzo wytrzymałe pod względem mechanicznym, jak również odporne na wpływ czynników zewnętrznych. Jakich? Na przykład promieniowania UV, wilgoci czy też zmiennych temperatur. Dzięki temu nadruk na ramce utrzymuje się na stałe.

Sama rejestracja jest przy tym utrzymywana w zawsze stabilnej pozycji. Bez względu na prędkość poruszania się pojazdu, ani rodzaj nawierzchni. Wszystko to sprawia, że ramkami z powierzchnią wykonaną w technologii Doming naprawdę warto się zainteresować. Także do użytku czysto prywatnego.

Przeczytaj także: Jakim narzędziem ściągać podkładki pod tablice rejestracyjne?

Dodaj komentarz